Giriş için Tıkla!
Luiz Gustavo Fenerbahçe İçin Mücadele Edeceğini Söyledi!

Luiz Gustavo Fenerbahçe İçin Mücadele Edeceğini Söyledi!

Fenerbahçe’ye yeni transfer olan Luiz Gustavo, internet sitesinden yaptığı açıklamada Fenerbahçe’nin hedefleri için mücadele vereceğini belirtti.

Fenerbahçe ekibine yeni katılan Luiz Gustavo, her zaman için sahada elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını ve zorluklardan hiçbir zaman kaçmadığını söyledi.

Daha önceki kariyerinde Hoffenheim, Bayern Münih, Wolfsburg ve Olympique Marsilya gibi ekiplerle oynayan Brezilyalı oyuncu, Fenerbahçe kulübünün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Fenerbahçe tüm hedefleri için mücadele edeceğini söyledi.

Formanın hakkını verdiğini ve her zaman en iyi mücadeleyi gösterdiğini belirten Luiz Gustavo, “Bu kulübün büyüklüğünün farkındayım. Fenerbahçe’de Gerson ile başlayan Alex ve Roberto Carlos gibi dünyaca ünlü isimlerin olduğu bir Brezilyalı geleneği var. Bunun bir parçası olmaktan dolayı mutluyum. Fenerbahçe için sahada geri adım atmadan, sarı-lacivertli renklerin başarısı için mücadele edeceğim.” şeklinde konuştu.

Brezilyalı oyuncu şu sözleri ile devam etti:

“Olduğum gibi biriyim, zorluklardan asla kaçmam. İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışırım. Savaşçı kimliğim ailemden geliyor. Kendimi hatırladığım günden bu yana bağımsız ve kendi ayakları üzerinde duran bir birey olmak istedim. Ailemden ayrıldıktan ve annemi kaybettik sonra olgunlaştığımı söyleyebilirim. Her zaman iki seçeneğim olduğunu biliyordum. Ya pes edeceğim ya da içinde bulunduğum durumu göğüsleyeceğim. Hayat felsefem, hak etmediğim bir şeye sahip olmamaktır. Elde ettiğim şeyi hak etmek için çalışıyorum. O sebeple de sahada elimden gelenin en iyisini gösteriyorum. Bu benim için çok önemli. Kulübün ve taraftarların bana olan inancının karşılığını vermek için sahada mücadele eden biriyim.”

“Hepimiz Fenerbahçe’nin hedefleri adına güzel bir karma oluşturuyoruz. Bu çok güzel, özel bir şey. Önümüzdeki dönemde çıkacağımız maçlarda karşılaşacağımız iyi kötü her şeyde sahip olduğumuz takım ruhu ve lider konumundaki isimlerin önemi daha da ortaya çıkacak. Deniz Türüç, Ozan Tufan, Vedat Muric’i milli takımda takip ediyorum, çok başarılılar, onlar adına çok mutluyum.”

Brezilyalı orta saha oyuncusu Luiz Gustavo, Fenerbahçe taraftarları ile buluşmak için sabırsızlığını da belirtti.

Yorum yapın